Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedwyborczy maraton w PO. "Platforma nie jest ani Żuka, ani Grabczuka"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2017 r. o 19:07 Powrót do artykułu
Żuk to najlepszy kandydat i wiem, że to jego wybiorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilona napisał:
Żuk jeśli wygra to jestem przekonana, że spowoduje iż PO wróci do łask wyborców. Kompetentny, z doświadczeniem i umiejętnością zjednywania sobie ludzi. Do tego stroni od brudnej warszawskiej polityki, woli być blisko ludzi zamiast zajmować się bezsensownymi wojenkami.
 zgadzam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał: Żuk dobrze miastem zarządza ale niestety nie umie zarządzać ludźmi. Nie łączy ludzi, ani ich nie przyciąga do siebie. A to jest teraz najważniejsze dla Platformy. I dla Polski Wschodniej. Wspólna walka. Bez podziałów. TYLKO GRABCZUK!!! Panie Grabczuk pan sam to wymyślasz czy tylko ktoś w pana imieniu? Nie. To ja pisałam mieszkanka Lublina i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO, Nowoczesna, PSL przeciw debacie o stanie samorządu z udziałem mieszkańców. "są bliżej ludzkich spraw", ale inaczej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3rp - od lat ci sami . od przyjazdu ruskich czołgów z manifestem pkwn... - ***wykop.pl/wpis/28354189/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk wydaje się lepszym kandydatem i ma wielkie poparcie w Lublinie, co można by było przełożyć na cały region, jeśli PO się postara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzą słuchy, że postawią na Żuka - dobry wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch tam z Polska wschodnia - sowa & przyjaciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby wygrał K.Żuk, to będzie z korzyścią dla regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz sasiada za pisowca wybierz z Kijowa banderowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...